Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Telefona Pou Android İndir
Telefona Pou Android İndir

Telefona Pou Android İndir


Telefona Pou Android İndir

Bu aralar çok kişide gördüğüm ve oldukça meşhur olan yaptığım araştırma ile de milyonlarca kişi tarafından oynanan bu Android oyunu besleme, temizlik yapma, büyütme, oynatma gibi çeşitli sorumluluklar vererek oynayanları kendine bağlayan oldukça güzel bir APK oyundur. Türkçe karşılığı "bit" olan Pou kelimesi ismi kötü olsa da kendisi oldukça sevimli. "Android Pou" oyununda çocuğunuz gibi ilgi göstermeniz gereken ve gösterdiğiniz ilgi ve alaka karşısında da nasıl büyüdüğünü göreceğiniz güzel bir Android oyundur.

Oyunda baktığınız Pou'ya çeşitli materyaller alarak onu sevindirebiliyor, acıktığında doyuruyor, uyku saatinde uyutuyor, banyo saatinde de banyo yaptırıyorsunuz. Kısaca bir çocuğa yapılması gerekenler ne ise sevimli küçük kahramanımıza da bunu yapıyorsunuz. Şunu da belirtelim verdiğiniz yiyecekleri seçiyor. Her verdiğinizi yememektedir.

Oyunda küçük kahramanımıza yukarıda yazdığımız besleme ve temizleme vakitlerine uyarsanız altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu altınlar ile daha kaliteli yiyecek, içecek, kıyafet gibi ürünler alarak daha hızlı büyümesine yardımcı olabiliyorsunuz.

Telefona Pou Android İndir

Güvenli Dosya

[24,05 Mb] (İndirme: 86)
Pou-Android.apk


Reyting:

Kategori: Klasik Oyunlar
Gösterim: 5 892
 
Ekleyen Engin 21-12-2018, 19:29
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.