Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Android Opera Mini indir
Android Opera Mini indir

Android Opera Mini indir

İnternet'te cep telefonunuzdan gezinmenin en hızlı ve en kolay yolu bence Opera web tarayıcısıdır. Android cihazlar için birçok İnternet tarayıcısı olmak ile birlikte birçoğu insana saç baş yolduracak kadar ağır, güvensiz, kullanımı zordur. Dünya üzerinde 250 Milyondan fazla insanın kullandığı ve ülkemizde de tercih edilme sebebinin hem Türkçe hem de ücretsiz olması ile birlikte bilgisayarlarda kendini kanıtlamış olan bu program hızı ve kolay kullanımı ile mükemmel olarak karşımıza çıkıyor. Gün geçtikçe kendini geliştirerek her güncellemesinden sonra bir öncekine göre daha da güzel olan Opera Mini, Android cep telefonlarının ve tabletlerin vazgeçilmezi olmayı başarmış görünüyor.

Dünyanın en hızlı Android tarayıcısı sloganına sahip "Opera Mini web browser" uygulamasıdır. Opera sıkıştırma teknoloji kullandığı için veri masraflarınızı gözle görünür derecede azaltmaktadır.

Aşağıdaki resimlerde de göründüğü gibi çoklu sayfa açabilme, indirdiklerinizi ayrı pencerede görebilme, geçmiş kayıtlarınıza bakabilme, beğemdiğiniz sayfayı paylaşabilme, yer imleri ve kaydettiğiniz resimleri bir tıkla görme gibi bir çok seçenek sunana Opera Mini Web Tarayıcısı çok stabil ve güvenlidir.

Android Opera Mini indir Android Opera Mini indir

Android Opera Mini indir Android Opera Mini indir

Güvenli Dosya

[1,21 Mb] (İndirme: 128)
Opera-Mini-Android.apk


Reyting:

Kategori: Haberleşme
Gösterim: 3 832
 
Ekleyen Engin 1-01-2015, 13:34
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.