Kayıt ol    Kayıp şifre
Telefona İndir » Sistem Araçları » Google Play Store Android İndir
Google Play Store Android İndir

Google Play Store Android İndir


Google Play Store Apk Kullanımı Resimli Anlatım

"Google Play Store" namı diğer "Google Mağazası", kendisinin cep telefonları ve tabletler için çıkardığı (kısaca mobil cihazlar) ve devrim sayılacak bir işletim sistemi olan Android için kullanıcıların oyun ve uygulamaları rahat bulabilmeleri yapımcılarında yaptıkları oyun, uygulama ve kitapları ister para karşılığında ister ücretsiz olarak tanıttığı büyük bir sanal mağazadır. Android kullanıcıların mobil cihazlarına güvenilir! bir kaynaktan istedikleri uygulamaları indirip kurmalarını sağlamak gayesi ile Google tarafından hazırlanmış büyük içinde kaybolacağınız tarzda bir mağaza uygulamasıdır. Cep Telefonunuzda ve tabletiniz de kesinlikle olması gereken bir uygulamadır.

Google Store içindeki ayrılmış olan kategoriler içinde binlerce içerikten oluşan mağazada ücretsiz oyun ve uygulamaların yanı sıra ücretli oyunlar ve uygulamalar da bulunmaktadır. Kredi kartı bilginizi girerek söz konusu ücretli içerikleri cihazınıza indirip kurabilirsiniz.

Bu "Google Play Store Apk" uygulaması Google firmasının kendisi tarafından hazırlanmış olup, Mağazaya giriş yapabilmeniz için Gmail hesabıyla etkileşimli bir şekilde çalışmaktadır. Google Play Mağazası üzerinde yer alan ürünlerin hepsine olumlu veya olumsuz yorum yapabilmektesiniz. İndirdiğiniz oyun, uygulama veya kitaplara yıldız vererek indirecek kişilere de bir nebze olsun fikir bırakmış olursunuz.

Aşağıdaki resimlerde kendi telefonumdan aldığım örneklerde görüldüğü gibi uygulamayı açtığınız zaman 1 numaralı resimdeki gibi ana sayfası gelecektir. En üstte yazan Android "UYGULAMALAR", "OYUNLAR" ve "KİTAPLAR" bölümünden istediğinizi tıklayabilirsiniz. İsterseniz 2 numaralı resim gibi tüm kategorileri alt alta görebilirsiniz.
Uygulama ayrıca kullananlara kolaylık olsun diye arama motoru koymuş, iyi ki koymuş çünkü aradığınızı başka türlü bulmak inanın çok zor. Bunu da 3 numaralı resimdeki gibi ben "Facebook" yazdım. Ve karşıma yine 3 numaralı resimdeki gibi sonuçlar verdi. Aradığım sonucu tıkladığımda karşıma çıkan sayfada 4 numaralı resimde görüldüğü gibi eğer siz de yüklü ise bu resim gibi görünecektir. Yani güncel değil ise "Güncelle" yazısı çıkacaktır. Ayrıca kaldırma işlemini de buradan yapabilmektesiniz. Eğer aradığınız Android ürünü yüklü değil ise 5 veya 6 numaralı resimlerdeki gibi "YÜKLE" yazısını tıklayarak cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Ve 5 numaralı resimde uygulamanın kendi resimlerini ve videosu varsa bunları görebilmektesiniz. Aynı sayfa da diğer kullanıcıların yorumlarını, indirilme sayısını ve kaç yıldız aldığını gösterir bilgileri görebilmektesiniz.

6 numaralı resim örneğini koymamda ki gaye, aradığınız bir uygulama, uyun veya kitapta sizin bulduğunuza alternatif olsun diye en altta sizlere aradığınıza yakın sonuçlar veren küçük resimleri göreceksiniz. Bunlara bakarak benzer ürünleri de inceleme şansınız olacaktır.

Google Play Store Android İndir
Güvenli Dosya

[22,81 Mb] (İndirme: 601)
Google-Play-Store-Android.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları / İş Uygulamaları
Gösterim: 29 767
 
Ekleyen Engin 1-04-2021, 14:43
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (4)
abdurrahman 3 Ocak 2016 16:28
süper bir google play store dir
Alıntı yap  Bildir        1
Harrykeymn 2 Ağustos 2017 01:22
wonderful website thx...
Alıntı yap  Bildir        2
Kullanıcı çevrimdışı Michaelkew 23 Ekim 2018 02:45
thx for u.
Alıntı yap  Bildir        3
Kullanıcı çevrimdışı Patrickanype 30 Aralık 2018 00:28
Teşekkürlerrr.
Alıntı yap  Bildir        4
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: