Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Telefona Google Çeviri Android indir
Telefona Google Çeviri Android indir

Telefona Google Çeviri Android indir
Google Çeviri Android Resimli Anlatım
Android dünyasında sınır tanımayan uygulamalar arasında yerini alması gereken gereken Google Çeviri ile dil engellerini yok edebilirsiniz. Çünkü yetmiş'den fazla dil desteği ile çeviri yapabilmektedir. Uygulama kullanıcılarına resim çekerek çeviri, konuştuğunuzu çevirme, klavyeniz ile yazdığınızı çevirme ve parmağınız ile yazdığınızı çevirme gibi harika seçenekler sunmaktadır. Çeviri yaptıklarınızı kaydederek daha sonra tekrar bakmanıza olanak sağlayan bu güzel uygulama her cihazda olması gerekir diye düşünüyorum. Ufak bir uyarı yapmak gerekirse kamera ile çeviri ve çevrimdışı çeviri için cihazınızın Android versiyonun 2.3 ve üzeri olması gerekmektedir. Çeviri yaptığı diller aşağıda verilmiştir. Sizin için örnek resimleri kendim kamera ile çekerek veya parmağım ile yazarak aşağıda görmeniz için siteye ekledim.

Daha önceki versiyonlardan farklı olarak kendini yenileyen Google Çeviri Android içinde aşağıdaki resimlerde göreceğiniz gibi yeni eklenen güzel uygulamalar var. Yeni özelliklerinde cep telefonunuza gelen sms'leri Türkçe veya İngilizce'ye çevirebilme, Deyimler sözlüğü gibi çok güzel ve kullanışlı özellikler mevcuttur.

Şu diller arasındaki çeviriler desteklenmektedir:
Afrika Dili, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Baskça, Belarusça, Bengalce, Boşnakça, Bulgarca, Cebuano, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danca, Endonezya Dili, Ermenice, Esperantoca, Estonyaca, Farsça, Felemenkçe, Filipince, Fince, Fransızca, Galce, Galiçyaca, Gücerat Dili, Gürcüce, Haiti Creole Dili, Hırvatça, Hintçe, Hmong Dili, İbranice, İngilizce, İrlandaca, İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, İzlandaca, Japonca, Javanese, Kamboçyaca, Kannada, Katalanca, Korece, Laoca, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanyaca, Macarca, Makedonca, Malezya Dili, Malta Dili, Marathi, Norveçce, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Svahili, Tamil, Tay Dili, Telugu, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yidce, Yunanca

[center]Telefona Google Çeviri Android indir Telefona Google Çeviri Android indir

Telefona Google Çeviri Android indir Telefona Google Çeviri Android indir

Telefona Google Çeviri Android indir Telefona Google Çeviri Android indir[/center]
Güvenli Dosya

[3,25 Mb] (İndirme: 41)
Google-Ceviri-Translate.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 4 845
 
Ekleyen Engin 25-10-2014, 15:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.