Kayıt ol    Kayıp şifre
Telefona İndir » Android İpuçları » Mobil Cihazda Google İle Görsel Arama Nasıl Yapılır?
Mobil Cihazda Google İle Görsel Arama Nasıl Yapılır?

internette google üzerinden resim arama nasıl yapılır?


Mobil Cihazda Google İle Görsel Arama Nasıl Yapılır?

Akıllı telefon kullanmayan yoktur sanırım. Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik bir araç olan her ne kadar telefon gibi gözükse de aslında internet üzerinde ki gelişmelere anında ayak uyduran teknoloji şirketleridir. Bunların başında da Google gelmektedir.

Yanımızdan ayırmadığımız telefon sayesinde nerede olursanız olun, merak ettiğiniz her şeyin cevabını Google Görsel Arama sayesinde bulabiliyorsunuz. Nasıl mı? Sizlere aşağıda resimli ve anlaşılır bir biçimde anlatacağımız konu başlığında olduğu gibi "Mobil Cihazda Google İle Görsel Arama Nasıl Yapılır?"

Google  farklı kategorilere ayırdığı arama seçenekleri içinde  yabancı dilden çevirme,  metin  çevirme,  genel arama,  ev ödevi,  alışveriş,  yerler  ve yemek kategorilerinde arama yapmanıza olanak sağlamaktadır. Yani sadece çiçek böcek değil yazılı metinleri bile arama yaptırabiliyorsunuz.


1- Öncelikle mobil cihazınızda yüklü olan "Google"
Google icon
 tıklayınız.

google görsel arama için tıklayınız

2- Aşağıdaki resim gibi telefonunuzun kamerası açılacak ve aradığınız ne ise resmini çektiğinizde size ne olduğunu saniyeler içinde söyleyecektir.
3- Öğrenciler içinde çok kullanışlı olan "Google Görsel Arama" sayesinde verilen ödevleri, yapamadığınız soruların cevaplarını çok kısa sürede bulabileceksiniz.

Google Arama Android uygulamasını indirmek için Tıklayınız.


Reyting:

Kategori: Android İpuçları
Gösterim: 74
 
Ekleyen Engin 11-04-2021, 14:14
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: