Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Android Kim Bilir Yarışması
Android Kim Bilir Yarışması

Android Kim Bilir Yarışması


Android Cep Telefonları için hazırlanmış ücretsiz ve Türkçe olan Kim Bilir yarışması, 90 saniyede size sorulan sorulara olabildiğince hızlı ve doğru cevapları vermelisiniz.

Otuz binden fazla sorunun eklendiği oyunda, isterseniz arkadaşlarınız ile yarismanıza da olanak tanıyan Kim Bilir Android bilgi yarışması diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır.
Oyunu isterseniz Offline olarak kullanabilir, Marmaray'da metro'da, trafikte, iş yerinde kısaca nerede olursanız olun size çok güzel vakit geçirtecek tarzda eğlenceli ve zevkli bir yarışma oyunudur.

Dilerseniz de Facebook ile giriş yapabilir ve internet üzerinden arkadaşlarınızla rekabet içinde yarışabilirsiniz. Kim Bilir Apk dosyasını indirip kurduğunuzda yukarıdaki özelliklere ek olarak, oyun boyunca size dokuz adet süper joker vermektedir.(Yarı Yarı, Pas, Seyirci, Ekstra30 ve 2x, Yeni Soru, Süreyi Dondur, Çift Cevap) Jokerleriniz yardımı ile doğru cevabı öğrenemedi iseniz, yanlış cevapladığınız sorunun doğrusunu da "Doğrusu" jokeri ile hemen öğrenebiliyorsunuz.

Tamamlanmayı bekleyen dolu dolu 77 görevle birlikte Kim Bilir daha da eğlenceli. Görevleri tamamla bonus altınların sahibi ol.

Android Kim Bilir Yarışması Android Kim Bilir YarışmasıGüvenli Dosya

[26,61 Mb] (İndirme: 180)
Kim-Bilir-Android.apk


Reyting:

Kategori: Online Oyunlar / Yarışma Oyunları / Zeka ve Bulmaca Oyunları
Gösterim: 3 838
 
Ekleyen Engin 30-12-2015, 15:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.