Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Pinout Apk Oyunu İndir (Android Tilt Oyunu)
Pinout Apk Oyunu İndir (Android Tilt Oyunu)

Pinout Apk Oyunu İndir (Android Tilt Oyunu)


Pinout Apk Oyunu İndir (Android Tilt Oyunu)

Bilgisayar ve oyun dünyasının en popüler oyunlarından bir olan Pinout, klasik toplu oyunların en tanınan uygulamalarından biridir. Sıradan pin pall oyunları kategorisinden çok farklı olan, alışkanlık meydana getiren özel senaryosuyla, zararsız oyun kategorisinin en çok tercih edilen tercihleri içerisinde yer almaktadır. Apk oyun indir kategorisinde değerlendirilebilecek seçenekler içerisinde yer alan bir tasarımdır.

Zararsız İçerik

İnternette zararsız bir oyun seçmek artık çok kolay. Pinout ile birbirinden değişik ve heyecanlı oyun konsüllerinde, yaramaz küremizi zıplatıyoruz. Efektleriyle ve etkili özellikleriyle, her bölümde oyun biraz daha zorlaşmaktadır. Heyecanlı ve keyifli özellikleriyle tercih edilen bu oyun, beceri ve dikkati geliştirmektedir. Atari salonlarının vazgeçilmez oyunları içerisinde yer alan oyun, üç boyutlu ve etkileyici görsel efektli özellikleriyle, yeniden popüler hale gelmiştir. Arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmenizi sağlayacak ve zararsız içerik özelliklerine sahip olan bu uygulama, ses efektleri, renk seçenekleri, özel fonksiyonel efekt seçenekleri kategorisinde, oldukça başarılı ve etkili çözüm yöntemlerini bir araya getirmiştir.

Görsel Özellikleri Etkileyici

Oyunda maceracı bir topumuz var ve birçok labirentten oluşan konsülün içerisinde, alt kısımda bulunan iki kol sayesinde zıplatıyoruz. Bölüm geçtikçe, labirentler değişmektedir ve labirentlerin özellikleri de değişmektedir. Zorlaşan bölümlerde, heyecan doruğa çıkmaktadır. Zeka ve beceri kategorisinde oyuncunun kapasitesini artıran bu oyunla, yeni bir alışkanlığınız olacak. Bağımlılık yapan oyun mantığı, çekici ses efektleri aynı zamanda heyecan meydana getiriyor.

Pinout Apk Oyunu İndir (Android Tilt Oyunu) Pinout Apk Oyunu İndir (Android Tilt Oyunu)

Güvenli Dosya

[89,15 Mb] (İndirme: 7)
PinOut.apk


Reyting:

Kategori: Klasik Oyunlar
Gösterim: 779
 
Ekleyen Engin 29-03-2018, 23:02
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.