Kayıt ol    Kayıp şifre
Telefona İndir » Savaş Oyunları » Summoners War: Hava Arenası APK
Summoners War: Hava Arenası APK

Summoners War: Hava Arenası APK icon


Summoners War: Hava Arenası APK

Değişik karakterlerin kıyasıya savaştığı Summoners War, dörtlü ve beşli summon takımı oluşturularak oynanan bir oyun. Bu takımı oluşturmak pek kolay değil. Rüzgar, ışık, ateş, karanlık ve su elementlerine sahip oyuncularla savaşıyorsunuz. Bütün bu elementleri kullanarak rakibi dağıtmaya çalışıyorsunuz. Takım ruhunu geliştiren ve etkileyici görselleriyle, oldukça kaliteli olan bu oyun, size hoş bir vakit geçirecektir. Teknik özellikleriyle oldukça etkileyici olan Summoners War, strateji oyunları kategorisinde oldukça iyi özelliklere sahip bir oyun.

Farklı Özelliklere Sahip Savaşçılar

Her savaşçının farklı özellikleri vardır. Siz etkili bir takım kuruyorsunuz ve bu farklı özelliklere sahip savaşçılarla ilerliyorsunuz. Apk oyun indir kategorisinde ücretsiz olan bu oyunla, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Teknik özellikleriyle, etkili grafik tasarımlarıyla ve motivasyonu güçlendiren ses efektleriyle, istediğiniz özelliklere sahip bir oyundur. Fantastik karakterlere sahip olan Summoners War, alışkanlık yapan bir oyundur. Taktik, pratik çözüm ve etkileyici özellikler, oyuncunun yeteneği ile birleşiyor.

Renk Seçenekleri İyi

İki renk seçeneği, oyunun kalitesini etkileyen bir durumdur. Android oyun kategorisindeki bu çalışmada, kahramanlar için tercih edilen renkler, zemin renkleriyle uyumludur. Hareketler, kahramanların özel güçleri ve fonksiyonel özellikler, oldukça başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Başarılı bir oyun ile gününüzü gün etmek istiyorsanız ve canınız çok sıkıldıysa, bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz. Takım ruhunu canlandıran ve takım anlayışını benimseten bu çalışma, planlama ve beceri tekniklerini de geliştirmektedir.

Summoners War: Hava Arenası APKSummoners War: Hava Arenası APK


Summoners War: Hava Arenası AndroidSummoners War: Hava Arenası AndroidGüvenli Dosya

[21,89 Mb] (İndirme: 3)
Summoners-War.apk


Reyting:

Kategori: Savaş Oyunları
Gösterim: 1 487
 
Ekleyen Engin 6-03-2018, 20:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: