Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Zombileri Yok Etme Oyunu Art of War: Last Day APK
Zombileri Yok Etme Oyunu Art of War: Last Day APK

Zombileri yok et Art of War APK icon


Zombileri Yok Etme Oyunu Art of War: Last Day APK

Art of War: Last day oyunu son zamanlarda piyasaya çıkan mobil oyunlar arasındaki en iyi ve en kaliteli zombi oyunudur. Oyunda amaç kaleler inşa ederek kendini savunmak ve zombileri yok etmektir. Aynı zamanda oyuncunun bir görevi de al robotlarını yok etmektir.

Zombiler Her Yerde

Oyunda kişi strateji yaparak kendine üs inşa etmesi gerekir. Oyuncu art of war: Last day oyununda emrindeki askerleri 8 farklı kategoriye göre eğitebilir. Bu eğitim sayesinde kişinin elindeki askerler güçlenir ve zombilerle al robotlarını yok etme imkanı bulur. Oyunda her yerde zombi olabilir. Bu yüzden strateji çok önemlidir. Kişi dünyanın her yerinden oyuncularla bu oyunda buluşup zombileri yok ederek kendi şehrinin güvenliği sağlayabilir ve şehir lideri olabilir. Ancak bunun için iyi inşa edilmiş bir askeri üs, iyi eğitilmiş askerler ve güzel planlanmış stratejiler oyuncuya gereklidir. Kişi askerlerini eğitirken diğer oyuncuları yok etmeyi göze alabilir. Bu sayede zombilerin yanı sıra oyuncu kendi asıl rakiplerini de yok edebilir. Bu eşsiz zombi oyununu apk oyun indir seçeneği üzerinden indirmek mümkündür.

Zombileri yok et Art of War APKZombileri yok et Art of War APK Zombileri yok et Art of War APKZombileri yok et Art of War APKGüvenli Dosya

[98,81 Mb] (İndirme: 1)
Art-of-War.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları
Gösterim: 871
 
Ekleyen Engin 5-03-2018, 18:05
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.