Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunu
Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunu

Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunu


Oynadığınız diğer Android motorsiklet oyunlarını cep telefonunuzdan sildirecek tarzda farklı bir aksiyon motor yarış oyunudur. Android Highway Rider oyunu ile aksiyon dolu dakikalar yaşayacağınız bir motor sürüşüne hazır mısınız?

Oyun otobanda son model bir motosikletin üzerinde geçiyor. Gayeniz ise, mümkün olduğunca hızlı giderek trafikte seyir halinde olan araçların arasında tehlikeli bir şekilde ilerleyerek puan topluyorsunuz. Motorunuzu sürerken otobanda ne kadar çok tehlikeli hareketler yapıp araçlara yakın geçerseniz, ona göre daha da hızınız artmaktadır ve Nitro tankınızı dolup daha da hızlana bilmektesiniz.

Tabi ki bu tehlikeli sürüşte puan almaya çalışırken kaza yapmanız kaçınılmaz bir hale gelmektedir. İşin garibi ise işte burada. Yaptığınız kaza ne kadar büyük olursa ve oyundaki motor sürücünüze ne kadar çok zarar verdirebilirsiniz aldığınız puanlarda ona göre size veriliyor.

Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunununda motorsikletinizi değiştirebiliyor ve sürücünüzün giysisini kendi zevkinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunu

Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunu

Güvenli Dosya

[29,57 Mb] (İndirme: 176)
Highway-Rider.apkReyting:

Kategori: Motor Yarışı Oyunları
Gösterim: 4 054
 
Ekleyen Engin 24-10-2014, 01:04
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.