Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Turkcell Hesabım Android Uygulaması
Turkcell Hesabım Android Uygulaması

Turkcell Hesabım Android Uygulaması


Orijinal Turkcell Hesabım Android Uygulaması

Türkiye'nin 1 numarası GSM operatörü olan TURKCELL Android kullanan müşterilerine kolaylık olsun diye yaptığı uygulama ile; hatlarınızın kontrolü, "Turkcell Hesabım Android" uygulamasıyla artık daha kolay!

Turkcell Hesabım’ın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım APK indirip hemen yapabilirsiniz.

Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasına kayıt olduktan sonra e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Android Uygulaması Turkcell Hesabım Android Uygulaması

Turkcell Hesabım Android Uygulaması Turkcell Hesabım Android Uygulaması

Güvenli Dosya

[38,25 Mb] (İndirme: 109)
Turkcell-Hesabim.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları / Kişiselleştirme
Gösterim: 1 738
 
Ekleyen Engin 5-03-2017, 00:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.