Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu
Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu

Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 5.0 ve üzeri

Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu

Aksiyon oyunundan hoşlananlardan mısınız? Olympus Rising Android tarafından sunulan muhteşem bir aksiyon oyunu. Destansı bir savaşa hazırlıklı olun!

Mount Olympus’da nefes kesen ve bağımlılık yaratan bir aksiyonun içinde kendinizi bulacaksınız. Zaferinizi ilan etmek için inanılmaz bir mücadeleye girmeniz gerekiyor. Kahramanlardan ya da canavarlardan kuracağınız güçlü ordunuz ile düşman topraklarına giderek ele geçirebilirsiniz.

Güçlü bir orduya sahip olmanız demek sayısız imparatorlukları fethetmeniz ve gücünüzü daha da büyütmeniz anlamına gelmektedir. Bunun için ordunuzun güçlü olması ve efsanevi kahramanlardan oluşması çok önemli.

Ordunuzu kurduktan sonra öncelikle yavaş yavaş çevrenizi fethetmeye başlayabilirsiniz. Her ele geçirdiğiniz alan sizin biraz daha güçlenmenize ve seviye olarak yükselmenize yardımcı olacaktır. Ordunuza mitolojik yaratıkları çağırmayı da sakın unutmayın. Olympus Rising oyununda amacınız Mount Olmypus’u korumak ve kimselere vermemek olacaktır.

Kendi şehrinizi korumak için yüksek kaleler inşa etmeyi de sakın unutmayın. Çünkü siz nasıl başka şehirlere saldırıyorsanız, başka ordular da sizin şehrinizi gözüne kestirecektir. Bu nedenle önceliğinizin şehrinizi korumaya almak olması önemli.

Kendi şehrinizi tam anlamıyla korumaya aldıktan sonra ordunuzla keşfe çıkabilirsiniz. Kahraman askerlerden oluşan ordunuzla birçok imparatorluğu da ele geçirebilirsiniz. Olympus Rising oyununda 3D olması nedeniyle gerçekçi efektler görürsünüz. Kendisini adeta oyunun içinde hissedeceğiniz bu Android oyununu beğendiyseniz ve aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Olympus Rising oyununu sitemizden Apk olarak indirebilirsiniz.

Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu

Olympus Rising Eski Çağ Android OyunuGüvenli Dosya

[83,64 Mb] (İndirme: 1)
Olympus-Rising.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 1 438
 
Ekleyen Engin 30-08-2016, 23:55
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.