Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Vector 2 Aksiyon Android Oyunu
Vector 2 Aksiyon Android Oyunu

Vector 2 Aksiyon Android Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri

Vector 2 Aksiyon Android Oyunu

Arcade tarzı oyunlardan biri olan Vector 2 Android tarafından sunuldu. Oldukça eğlenceli bir animasyon oyunu olan Vector 2, popüler oyunlar arasına girmeyi başardı. Sevilen oyunlar arasına kısa sürede girmeyi başaran Vector 2, NEKKI tarafından beğeniye sunuldu.

Oyunda belirlediğiniz karakterin yardımı ile size sunulan karmakarışık yollardan ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ancak çok zorlu olan bu yollarda önünüze bir sürü engel çıkıyor. Size düşen ise bu engelleri aşmak ve oyuna devam etmek oluyor. Bölüm sonuna kadar geldiğiniz takdirde bir üst tura çıkma hakkını kazandığınız bu oyunda karakterinizi geliştirerek bölümleri geçebilirsiniz. Oyunda sizin kafanızı karıştırmak için her türlü yola başvurulmuş. Size zorlu engellerin yanı sıra ikili yollar da sunuluyor ve sizden seçim yapmanız isteniyor. Android oyunu olan Vector 2, iyi bir ekipman ile oynanacak bir oyundur. Oyunda mümkün olduğunca fazla hayatta kalmaya çalışmanız çok önemli. Animasyon yönünden oldukça iyi hazırlanmış bir oyun olan Vector 2, sizi adeta oyunun içine çekecek. Android oyununda mücadele ederken, kendinizi oyunun bir parçası olarak göreceksiniz.

Oyunu sitemizden APK olarak indirmeniz halinde sizin için büyük kolaylıklar da beraberinde gelecektir. Oyunun sizin için çok kolay olmasını ve bütün zorlukların birer birer önünüzden çekilmesini istiyorsanız sitemizden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aksiyon oyunlarından çok hoşlanıyorsanız Vector 2 oyununu mutlaka indirmenizi ve oynamanızı tavsiye ederiz.

Vector 2 Aksiyon Android Oyunu

Vector 2 Aksiyon Android OyunuGüvenli Dosya

[94,89 Mb] (İndirme: 34)
Vector-2.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 1 723
 
Ekleyen Engin 26-08-2016, 20:54
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.