Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Walking War Robots Android Robot Savaş Oyunu
Walking War Robots Android Robot Savaş Oyunu

Walking War Robots Android Robot Savaş Oyunu


Walking War Robots Android Robot Savaş Oyunu

Oynayan kişide bağımlılık yaratan Walking War Robots, android uygulamalarda yer alan aksiyon türünde başarılı bir oyun. Walking War Robots türündeki diğer oyunlar arasında Türkçe olması ile dikkat çekiyor. Oyunda bazı çeviri sorunları yaşansa sa bu durum oynayanları çok da rahatsız etmiyor. Kaliteli bir aksiyon oyunu arıyorsanız, Walking War Robots tam size göre...

Oyun Nasıl Oynanır?

Walking War Robots, oyunu yüklendikten sonra ilk olarak karşımıza oyunda gerekli bilgiler ve bize ait olan hangar çıkıyor. Bu hangar içinde oyun ile ilgili silah yükseltme, robot yükseltme, yeni robot oluşturma, yeni silah alma gibi özellikleri gerçekleştiriyoruz.

Oyunun bu kısmını kısa tutmak isteyenler için yapmanız gereken sağ üst kısımda bulunan "SAVAŞA" isimli bölümden direk aksiyonun içine dalabilirsiniz. Bu bölümde 6’şarlı takımlar oluşturarak bir anda savaşın içine dalabilirsiniz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken 2 kural yer alıyor. Bunlar oyunda yer alan bütün fenerleri ele geçirmek ya da düşmanlarınızın tamamını yok etmek. Burada seçim tamamen size bırakılıyor. Android uygulamasında yer alan oyunlardan hoşlananlar için Walking War Robots oldukça başarılı bir oyun denebilir. Biz bu oyunu oldukça iyi bulduk. Bakalım siz beğenecek misiniz?

Walking War Robots Android Robot Savaş Oyunu


Güvenli Dosya

[57,56 Mb] (İndirme: 116)
Walking-War-Robots.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 2 400
 
Ekleyen Engin 28-05-2019, 17:53
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.