Kayıt ol    Kayıp şifre
Telefona İndir » Haberleşme » Messenger için Konuşan Kedi Android indir
Messenger için Konuşan Kedi Android indir

Messenger için Konuşan Kedi Android indir


Konuşan Tom Artık Facebook Messenger'de

Outfit7'nin Konuşan Tom kervanına yeni bir üye daha katıldı. Dünyanın kullandığı mesajlaşma uygulaması olan Facebook için düşünülmüş bu uygulama yani "Messenger için Konuşan Tom", cihazınıza yüklü olan Messenger üzerinden listenizde bulunan arkadaşlarınıza "görüntülü mesaj" yollamanın açık ara en kolay ve en hızlı yolu diyebiliriz. Bu uygulama ile artık yazmaya son diyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken 5 adet sevimli kahramandan birini seçerek dilediğinizi kulağına fısıldamaktır. Şu an için 5 Adet kahramandan oluşan Konuşan Tom, Ben, Angela, Hank ya da Ginger olmayı seçebilirsin.

Deneme yaptığımız bu eğlenceli, basit ve anlaşılır android uygulamasında ceptelefonunaindir.com olarak tavsiyemiz, kısa, anlaşılır ve öz bir video kaydetmenizdir. Çünkü uzun bir video gönderimi size de karşı tarafa da zaman kaybettirecektir. Çektiğiniz kısa videoyu Messenger aracılığıyla rahatlık ile göndermeniz mümkündür.

Bu uygulamayı, bir çok alanda kullanılması mümkündür, birisinden özür dilemek, ebedi aşkını ilan etmek, doğum günü, evlilik yıldönümü kutlamak ya da şarkı söylemek gibi, başka biçimlerde yüz yüze söylemekten çok utanacağınız mesajları göndermek için de mükemmel bir araçtır aslında. Bu uygulamayla kendi komik video hikayeni bile oluşturabilirsin. Ya da uygulamayı sadece arkadaşlarına ve ailene gülünç mesajlar göndermek için kullanabilirsiniz!

Messenger için Konuşan Kedi Android indir

Messenger için Konuşan Kedi Android indir Messenger için Konuşan Kedi Android indir

Messenger için Konuşan Kedi Android indir Messenger için Konuşan Kedi Android indir

Güvenli Dosya

[23,4 Mb] (İndirme: 131)
Messenger-Konusan-Tom.apk


Reyting:

Kategori: Haberleşme / Eğlence
Gösterim: 5 794
 
Ekleyen Engin 2-04-2015, 00:37
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: