Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » İBB CepTrafik Android
İBB CepTrafik Android

İBB CepTrafik Android


Türkiye'nin en büyük ve en güzel şehri olan İstanbul'daki canlı trafik yoğunluğunun durumunu gösteren bir Android programdır. Android İBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz bir hizmetidir. İstediğiniz her an ve her vakit anlık trafik durum bilgisine canlı olarak ulaşabilmenizi sağlamaktadır. İBB CepTrafik apk uygulaması, anlık olarak trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.

İBB CepTrafik Android uygulamasını indirdiğiniz zaman, kullanıcıların internet trafiğini en aza indirmek gayesi ile canlı trafik kamera görüntüleri, dakikada bir değişen ve peş peşe oynatılan üç resim halinde sizlere verilmektedir.

Anlık Trafik sensörlerini ve kameraların yerlerinin hepsini görebilmek için haritayı büyütmeniz gerekmektedir[url=http://www.cepapkindir.com].

Tabi bu güzel uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.


İBB CepTrafik Android İBB CepTrafik Android

Güvenli Dosya

[5,16 Mb] (İndirme: 300)
iBB-CepTrafik.apk


Reyting:

Kategori: Ulaşım
Gösterim: 5 680
 
Ekleyen Engin 27-04-2014, 16:52
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.