Kayıt ol    Kayıp şifre
Telefona İndir » Fotoğrafçılık » PicsArt Photo Studio Android Resim Programı
PicsArt Photo Studio Android Resim Programı

PicsArt Photo Studio Android Resim Programı


PicsArt Photo Studio

PicsArt - Photo Studio Android programı ile size ait Fotoğraflarınızdan Canlı Duvar Kağıdı Yapabileceğiniz cep telefonları için çok harika bir resim programıdır.
Android için geliştirilmiş geniş bir yelpazeye sahip olan PicsArt aynı zamanda ücretsiz kullanımı ile de herkesin beğenisini kazanmaktadır. Telefonunuz ile çektiğiniz resimlerde kolay düzenlemeler yapabilir, metinler, çizimler ve efektler ekleyebilirsiniz. Bu muhteşem Android resim edit programı ile ortaya eğlenceli ve hoş sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Android PicsArt Photo Studio Özellikleri:
Resim Editörü: Fotoğraf filtreleri, kolajlar, çerçeve, etiket, metin efektleri, clipart grafikler, artistik efektler, kesme, renk ayarını dönüştürmek adına araçlar.
Efektler: Çizim, yağlı boya, neon, vintage, HDR, pastel, eskitilmiş, karikatürize edilmiş resimler hazırlanabilir.
Çizim: Farklı fırçalarla çizimler ve metinler ekleyerek fotoğrafları daha eğlenceli duruma getirebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın Facebook resimleri üstünde de çizimler yapabilirsiniz.
Paylaşım: Fotoğrafları Facebook, Flickr, Picasa, Dropbox, Fouresquare, Tumblr, Blogger, Wordpress ağlarında paylaşabilirsiniz. İsterseniz SMS ve e-posta gönderebilirsiniz.
Canlı Duvar Kağıdı: Kendi fotoğraflarınızdan duvar kağıtları hazırlayın.
Profil bilgileri üzerinden sizi izleyen kişileri görebiliyorsunuz. Tabii ki benzer şekilde siz de değişik kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Güncellemelerle çok daha kapsamlı ve de gelişmiş alan görüntülemeleri sunan uygulama 50 milyon indirme sınırını aşmış durumda.

PicsArt Photo Studio Android Resim Programı PicsArt Photo Studio Android Resim ProgramıGüvenli Dosya

[42,35 Mb] (İndirme: 251)
Picsart-Studio.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 5 451
 
Ekleyen Engin 13-07-2017, 22:39
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: