Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
Crossy Road

Crossy Road


Crossy Road Android Oyun İncelemesi

"Apk oyun indir" bölümünden ulaşabileceğiniz Crossy Road oyunu Hipster Whale tarafından Apple için yayınlanan güzel oyunlarından biridir. Oyunun konusuna gelince; karşımızda keşmekeş bir trafik var. Öyle bir trafik ki, kaçıp kurtulmak isteyen bir de kahramanımız var. Kaçma nedeni de bu boğucu trafik ortamı. Kahramanımız ise bir tavuktur. Şehre yabancılaşmış tavuğu şehrin keşmekeşinden kurtarıp yaşayacağı elverişli bir doğal ortama ulaştırmak oyundaki amacınızdır. Bu yüzden otomobiller ya da trenlerin çarpmaması için elinizden geleni yapmalısınız.

Bu arada nehir gibi bir yere de geliyorsunuz. Bu kez de karşılıklı yönde ilerleyip nehirde yüzen kütükler de bulunmaktadır. Kahramanımız tavuğu bu kütüklere yerleştirerek nehrin karşısına geçireceksiniz. Oyunda ekranı iki farklı şekilde, yani yatay ve dikey olarak kullanabilirsiniz. Diyelim ki karşıya geçerken fazla zaman kaybettiniz.

Bu kez de havada uçan bir kartal tavuğunuzu yem diye kapacaktır. Dolayısıyla yavaş hareket etmemelisiniz. Basit grafiklerineyse aldırmayın, oyunun çok keyif verdiğini vurgulamak isteriz. Yakın bir zamanda iPhone vb cihazların dışında, Android oyun olarak da oynanabileceğini söyleyelim. Oyuna "Android oyun indir" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Crossy Road Crossy RoadGüvenli Dosya

[46,93 Mb] (İndirme: 67)
Crossy-Road.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 2 446
 
Ekleyen Engin 29-12-2015, 01:01
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.