Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS
Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS

Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS


Android Dünyasında Savaşmaya Hazır Mısınız?

Oyun oynamayı seven ve gününü oyun oynayarak geçiren oyun severler için yeni bir önerimiz var? Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS çok oyunculu aksiyon oyunlarından birisi olan Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS düşmanlarınızı yenmek adına yoğun bir savaş içerisine gireceksiniz.

Savaşçı kimliğe bürünmüş ve ben merkezimi düşmanlardan arındırırım diyen tüm oyuncuları Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS oynamaya davet ediyoruz. Macera ruhu seven kişiler "Android oyun indir" yolları ile oyun oynamaya ve kendi ekibini kurmaya başlayabilir.

Andorit telefonlarınıza rahatlıkla indireceğiniz bu oyun ile maceranın tam eşiğinde kendinizi bulacaksınız. Android oyun içerisinde 100 den fazla silah, savaş alanı, oyun karakterlerinde yer alan öldürme sözleri ve alaylar, kendi ekibinle savaş planını hazırlamanız adına sesli sohbet imkânı sunulmaktadır.

Sizlerde ücretsiz olarak cep telefonuna indir sekmesinden yararlanarak oldukça keyifli olan bu oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Başka oyuncular ile işbirliği yapıp ekip kurarak düşmanlarınızı yenmenin yollarını arayabilirsiniz.

Çok oyuncu ile oynanan Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS androit oyunlar için geliştirilmiş aksiyon dolu oyunlar arasındadır. Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS keyifli oyunu için apk oyun indir.

Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS

Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS

Güvenli Dosya

[45,97 Mb] (İndirme: 49)
Blitz-Brigade-Cevrimici-FPS.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 2 645
 
Ekleyen Engin 15-09-2017, 15:56
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.