Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » VideoShow Video Editor Maker
VideoShow Video Editor Maker

VideoShow Video Editor Maker


Kolay Android Video Düzenleyici VideoShow Video Editor Maker

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile tüm hayatımız teknoloji ve internet içinde geçmektedir. Hem internetten bir sürü bilgi edinebilir hem de indirilen oyunlar veya programlar ile vaktimizi geçirebilmekteyiz. Android uygulama olan programlardan videoshow da bunlardan biridir.

Neredeyse herkesin fotoğraf çekmeyi ve çektirmeyi sevdiği düşünülürse bu program da tam fotoğrafları sevenler için. Herhangi bir Android program içerisinde olan videoshow en iyi fotoğraf düzenleyicileri arasındadır. Çekilen bir resmi telefondaki müzikler ile harmanlanıp üzerine metin veya simge eklenebilir, çeşitli slaytlar hazırlanabilmektedir.

Programın avantajlarını saymak gerekirse fotoğraflara müzik eklemek, fotoğraflara efekt- şekil- geçişler eklemek, Facebook- Twitter- e mail veya Youtube üzerinden videolara paylaşmak, hazırlanan videolara kolayca ulaşabilme ve fotoğrafları- mp4 videolarını ve daha birçok şeyi Android indir uygulaması ile düzenleyebilmek şeklinde sayılmaktadır.

"Cep telefonuna indir" ile hayal ettiğiniz, istediğiniz tüm formatlar da fotoğraflarınızı hazırlamak bu program ile hayal olmaktan çıkmaktadır. Ücretsiz şekilde telefona indirilen bu program ile hayaliniz de olan grafikler ve efektleri bulunan bazen de sıra dışı videolar oluşturulabilmektedir.

VideoShow Video Editor Maker VideoShow Video Editor Maker

Güvenli Dosya

[18,82 Mb] (İndirme: 33)
VideoShow-VideoEditor.apk


Reyting:

Kategori: Medya ve Video
Gösterim: 1 966
 
Ekleyen Engin 25-01-2015, 22:16
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.