Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Meow Meow Star Acres
Meow Meow Star Acres

Meow Meow Star Acres


Meow Meow Star Acres Oyunu İle Kendi Sebzelerinizi Yetiştirin

Tarlalarda sebze yetiştirme oyunları oldukça ilgi gören oyunlardandır ve insanlar bu oyunları oynayarak kendilerini mutlu hissetmektedir. Kendi yetiştirdikleri ürünler ile ilgilenmek insanların oldukça hoşlarına gitmekte ve kendilerini oyunun büyüsüne fazlasıyla kaptırmaktadırlar. Tarlada sebze yetiştirme oyunlarından biri de Meow Meow Star Acres oyunudur.

Oyunda sebze yetiştiriyor ve sevimli kedi kahramanı size oyunda eşlik ederek yardımcı oluyor. Oyunun kahramanı tarımla uğraşıyor ve sebzelerini sürekli kontrol ediyor. Oyun görsel olarak çok iyi bir şekilde oluşturulmuş ve tüm görsel materyaller kullanılmıştır. Bu zengin görsellik sayesinde oyun, göze daha iyi hitap ederek çok fazla beğenilmekte ve çok fazla tercih edilmektedir. Oyunu oynayarak sebze yetiştirebilir ve olan sebzelerinizi toplayarak satabilirsiniz.

Oyunu indirmeniz tamamen ücretsiz olmaktadır. Böylece ücret ödemenize gerek kalmadan oyunu cep telefonuna indir diyebilirsiniz. Oyunu indirmek bu kadar basittir. Her yaşa hitap edecek bir oyun özelliklerini içermektedir. Oyunda farklı bitkileri ekmeye çalışıp, bunları arkadaşlarınıza satarak eviniz veya çiftliğiniz için harcayacağınız paraları kazanma olanağınız artmaktadır. Bu nedenle ürünleri yetiştirip satmanız önemlidir.

Ayrıca evinizin dekorasyonunu oluşturmak da tamamen size bağlıdır. Ayrıca oyunda değişik tarifler de öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Kendi çiftliğinizi kurarak inek, tavuk ve diğer hayvanları yetiştirebilir ve hayvanlarınız sayesinde de verim alabilirsiniz. Hem tarım yapıp, hem hayvan yetiştirmek sizin için de çok eğlenceli olacaktır.

Android oyun, tercih edilenler arasındadır. Oyun zevkle oynanmakta ve özellikleri sayesinde sıkıcı olmaktan çıkmaktadır. Meow Meow Star Acress oyununu yalnızca çocuklar değil, yetişkinlerde çok beğenmekte ve oynamaktadır.

Oyun ücretsiz bir oyundur ve Android oyun indir şekline indirme yapabilirsiniz. Meow Meow Star Acress melesef Türkçe değildir, Ancak oyunun kolay ve anlaşılabilir olması, oyun oynayanları zorlanmadan ve rahatlıkla oynamasını sağlamaktadır. Böylece dil konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Tarım ve hayvancılık oyunlarını sevenler için, oynayabilecekleri güzel bir oyundur. Apk oyun indir şeklinde de oyunları rahatça indirmeniz mümkündür ve ücretsizdir. Böylece yun indirmek için zorlanmayacak ve oyunları rahatlıkla oynamanın keyfini yaşayacaksınız.

Meow Meow Star Acres

Meow Meow Star AcresGüvenli Dosya

[49,83 Mb] (İndirme: 26)
Meow-Meow-Star-Acres.apk


Reyting:

Kategori: Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 933
 
Ekleyen Engin 18-03-2015, 19:01
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (2)
özge 10 Aralık 2015 18:14
İndiremiyom
  Bildir        1
Kullanıcı çevrimdışı Engin 17 Aralık 2015 21:03
keşke açıklayıcı yazsa idiniz. indiremiyorum derken, sorun nedir?

ben telefon ve bilgisayardan indirdim. sorunsuz iniyor.


NOT: Mobil cihazınızda bilinmeyen kaynakların açık olması gerekmektedir.
  Bildir        2
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.