Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Dosya Yönetim Programı File Commander
Dosya Yönetim Programı File Commander

Dosya Yönetim Programı File Commander


File Commander Dosya Paylaşım Android Uygulaması

File Commander ile dosyalarınızı oldukça değişik şekillerde kontrol etme imkânına sahipsiniz. Bu uygulamanın sağladığı farklı bağlantı türleri arasında FTP/FTPS ve yerel ağ bağlantısı desteği ile üstelik Sony Xperia aygıtları için uzaktan dosya paylaşımına imkân vermesi gibi avantajları pek çok dosya paylaşım ve yönetim uygulamasından çok daha farklı olduğunu göstermektedir.

Temel olarak pek çok imkânı Android kullanıcılarına sunuyor. Bu imkânlar arasında dosyaların yedeklenmesi, yeniden adlandırılması, taşınması ve kopyalanması gibi klasik işlemlerin yanı sıra, uzaktan Android cihaz içindeki dosyalarınızı herhangi bir sınır olmadan benzer şekilde editleme ve paylaşma yapabilme olanakları bulunuyor.

Herhangi bir dosya uzantısı sınırı yok. Bu sayede düzenlemek istediğiniz müzik, resim yada film dosyası olabilir. Bu uygulama dosya farkı yapmadan uzaktan Android cihaz içi erişimi ve kontrol edebilme imkânını size vermektedir. Uygulamanın sunmuş olduğu bir diğer güzel özellik ise kütüphane özelliği sayesinde aradığınız dosya ne olursa olsun kolayca bulabiliyorsunuz.

Dosyalarınızı nasıl paylaşacağınız ise tamamen size kalmış çünkü herhangi bir sınır yok dilerseniz internet ortamındaki sunucularınız aracılığıyla dilerseniz klasik e-mail yöntemi ile dosyalarınızı insanlar ile paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen bu kadar özelliği kullanıcılarına sunan bu uygulamanın ayrıca ücretli versiyonu da bulunmaktadır. Fakat ücretsiz olarak pek çok işlevi görmekte ve kullanıcılarına mükemmel bir dosya yöneticisi ayrıca paylaşım sistemi sunmaktadır.

Dosya Yönetim Programı File Commander Dosya Yönetim Programı File Commander

Güvenli Dosya

[7,2 Mb] (İndirme: 43)
File-Commander.apk


Reyting:

Kategori: İş Uygulamaları
Gösterim: 1 755
 
Ekleyen Engin 17-01-2015, 18:40
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.