Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Android Bas Yükseltici
Android Bas Yükseltici

Android Bas Yükseltici


Android İçin Bass Tiz Ayarlama Uygulaması

Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bu uygulama, varsayılan uygulamalara ek olarak çalışmaktadır. Bu ekstra bas ihtiyacını karşılayan bir uygulama olmakla birlikte, oldukça fazla özelliği de bir arada sunmaktadır. Temel olarak bas ihtiyacı duyan Android kullanıcıları, mevcut sistemin bas seviyesini yeterli bulmayan ayrıca kullandığı müzik oynatma uygulamasındaki bas seviyesini yeterli bulmayan kullanıcılar için de uygun bir tercih olmaktadır.

Özellikle müzik dinlerken ayarlanabilir equalizer seviyeleri kimi zaman yeterli performansı veremiyor. Bununla birlikte kullanıcı daha fazla bas ve 3d sound gereksinimi duyabilmektedir. Bunun için denenmesi gereken başlıca uygulamalardan birisi Bas Yükseltici Müzik Amfisi ile aradığınız ses düzeyini bulabileceksiniz. Tiz ayarlama özelliği ve ses kontrollerini özelleştirebilme olanakları sayesinde dinlediğiniz müzikleri çok daha net ve canlı dinleyebilme şansına sahip olursunuz.

Dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise uygulamanın etkin bir biçimde kullanılabilmesinin, müziği ne şekilde dinlediğinizde doğrudan alakalı olmasıdır. Bu nedenle etkin bir şekilde müzik dinlemek için daha çok kulaklık ile dinleme tavsiye edilmektedir fakat burada da dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta kulaklık ile uzun süreli yüksek sesli müzik dinlemenin sağlığa zararlı olabileceğidir.

Kulak içi kulaklık ve kusursuz bir bas deneyimi ile birlikte, özelleştirilebilir ayarlar sayesinde her zaman her yerde net ve canlı bir müzik dinleme keyfine kavuşursunuz. Hemen şimdi deneyin ve farkı görün.

Android Bas Yükseltici Android Bas Yükseltici

Güvenli Dosya

[8,01 Mb] (İndirme: 61)
Bas-Yukseltici.apk


Reyting:

Kategori: Müzik ve Ses
Gösterim: 2 692
 
Ekleyen Engin 16-01-2015, 22:45
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.