Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Yeni Hızlı ve Güvenli CM Launcher
Yeni Hızlı ve Güvenli CM Launcher

Yeni Hızlı ve Güvenli CM Launcher


Android Uygulama Cm Launcher

CM Launcher Android uygulamalar arasında tema olanağı sağlayan en başarılı tema uygulaması şeklindedir. CM Launcher tema uygulamaları arasında en gelişmiş olanıdır. Onun yanı sıra yer kaplama olayı çok azdır, çok az yerle büyük işler yapan bu uygulama ücretsiz indirme olanağı sağlayarak Android uygulama seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. CM Launcher tema uygulamasıdır ve içerisinde çok zengin temalara sahiptir bu sayede size en gelişmiş temaları sunmaktadır. Aynı zamanda telefonunuzu istediğiniz gibi özelleştirme olanağı sağlar. CM Launcher telefon açılış programını da kapsar size telefonunuzu istediğiniz gibi özelleştirme şansı vermektedir.

Android program seçenekleri arasında en güvenli ve hızlı telefon başlatıcısı şeklindedir. En güvenilir bu program tüm Android işletim sistemi içeren telefon ve tabletlere indirilebilmektedir. Ve sadece Android indir seçeneği bulunmaktadır ve desteklenmektedir. CM Launcher uygulaması telefonun ölü alanlarını temizler telefonu temizler ve hızını artırıcı etkisi büyüktür. Bu nedenle telefon veya tabletlerinizin Google Play veya market kısmına CM Launcher yazarak kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak güncelleme yapılabilmektedir.

Bundan sonrası programı başlatmak ve kendinize göre telefonunuzun temasını şekillendirmek olacaktır. Neredeyse tüm Android işletim sistemi olan araçlar da bulunan bu hızlı güvenli ve en bol çeşitli bu tema uygulamasını kullanmak için siz neyi bekliyorsunuz?

Yeni Hızlı ve Güvenli CM Launcher Yeni Hızlı ve Güvenli CM Launcher

Güvenli Dosya

[3,42 Mb] (İndirme: 473)
CM-Launcher.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 3 055
 
Ekleyen Engin 2-09-2015, 19:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.