Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » KineMaster – HD Video Düzenleyici
KineMaster – HD Video Düzenleyici

KineMaster – HD Video Düzenleyici


Android yüklü cihazlar için ücretsiz KineMaster ile 1080p video editör uygulamasını kullanarak bir parmak hareketiyle doğrudan telefonunuzda tam özellikli, profesyonel videolar oluşturabilirsiniz. Sürükle-ve-bırak desteğiyle, kullanım kolaylığı ve etkileyici özellik seti bu ücretsiz video editör uygulamasını mobil video düzenlemesi için en iyi seçim kılar.

Telefonunuzdan çoklu video, görüntü ve ses klipleri alın, bir klibi ikiye bölmek için editördeki kesiciyi kullanın, çok izlenen zaman çizelgesindeki farklı çekimlerden video klipleri birlikte bölün ve 3D geçişler, video döndürme ve resim-içinde-resim gibi iyi efektler uygulayın. Gerçek zamanlı video ve ses kaydı özellikleri, artı videonuzun içine konuşarak bir metin yerleştirmenizi sağlayan diktafon özelliği!

KineMaster Android ile; en farklı temalar, animasyonlar, görsel efektler ve ses efektleri, hem de telefonunuzda herhangi bir video, resim ve müzik kullanarak kaliteli filmlerin oluşturulması, iOS ve diğer video düzenleme uygulamaları da iMovie üzerinden bu kolay kullanımlı vid editöre üstünlük kazandırır.

Bu mp4 video editörünü kullanarak arkadaşlarınız, aileniz ya da hayranlarınızla bir slayt gösterisi oluşturun. Basitçe tam HD (1080p) ‘e kadar sosyal medya aracılığı ile hızlı iletim için film yada video klipleri ayarlayın. Bir sinema etkisi için mp3 şarkılar alın ve MPEG-4 formatında video oluşturun. Bir de doğrudan (1080p düzenlemeyi desteklemeyen cihazlarda) 720p 1080p videolara dönüştürün.

KineMaster ile herkesin hatırlayacağı bir film oluşturmak kolay!

Desteklenen Formatlar:

- Video formatlar: MP4 (H.264 Baseline/Main/High Profile + AAC LC), 3GP (H.264 Baseline/Main/High Profile + AAC LC), MOV(H.264 + AAC LC)
- Ses formatları: MP3, M4A, AAC
- Görüntü formatları: JPG, PNG
- Gerçek zamanlı video ve ses kaydı

KineMaster – HD Video Düzenleyici

KineMaster – HD Video DüzenleyiciGüvenli Dosya

[30,25 Mb] (İndirme: 649)
KineMaster-Video-Editor.apk


Reyting:

Kategori: Medya ve Video
Gösterim: 2 586
 
Ekleyen Engin 23-10-2017, 00:32
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.