Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Telefonuna Club Penguin İndir
Telefonuna Club Penguin İndir

Telefonuna Club Penguin İndir


Disney Oyunu Club Penguin Android

Telefonlar için Club Penguin, benzeri olmayan devasa bir çok oyunculu topluluktur. Ninja savaşlarından moda gösterilerine, her şey olabileceğiniz ve her şeyi yapabileceğiniz, Android Disney'in bir numaralı sanal dünyası. Adayı keşfedin, en yeni partilere katılın, arkadaşlarınızla buluşup sohbet edin, oyunlar oynayın, puffle'lara bakın, ziyaret edin arkadaşlarınızın iglolarını beğenin ve diğer şeyleri yapın. Club Penguin'in çevrimiçi güvenlik konusuna gösterdiği önem, hem ailelerin hem de çocukların içlerinin rahat etmesini sağlar.

Üyelikle partilere, öğelere, oyun seviyelerine, pufflelara ve daha fazlasına SINIRSIZ ERİŞİM elde et!

Club Penguin Android uygulamasını "cep telefonuna indir" olarak ücretsiz olarak oynayabilirsin. Ancak, gerçek parayla ödeme yapman gereken, isteğe bağlı, tekrarlayan Club Penguin üyelik abonelikleri var. Üyelik almayı tercih ederseniz, Google Play hesabınızdan para kesilir.

Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın gerçek parayla satın alınabilen uygulama içi öğeler, yeni içerik gibi heyecan verici güncellemelerimiz ve aynı zamanda Walt Disney Şirketler Ailesi için reklamlar olduğunda gönderilen push bildirimler içerdiğini unutmayın. Çocuklar, indirmek ve oynamak için ebeveyninden veya velisinden izin almak zorundadır. Bazı özellikler için WiFi gereklidir. WiFi bağlantısı yoksa, Ağ veya Operatör veri ücretleri işleyebilir.

Telefonuna Club Penguin İndir
Telefonuna Club Penguin İndirGüvenli Dosya

[37,18 Mb] (İndirme: 5)
Club-Penguin.apk


Reyting:

Kategori: Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 396
 
Ekleyen Engin 3-01-2015, 00:17
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.