Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Boom Beach Strateji Oyunu Android
Boom Beach Strateji Oyunu Android

Boom Beach Strateji Oyunu Android


Strateji Oyunu Boom Beach Android

Boom Beach oldukça popüler bir strateji oyunu olan Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell tarafından geliştirilmiş bir başka kaliteli Android strateji oyunudur.

Android yüklü cihazlar için yeni çıkan bu harika strateji apk oyununu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Boom Beach'te Blackguard adlı şeytani düşman ile heyecan dolu bir savaşa giriyoruz. Bu mücadelede keşif güçlerini düşman tarafından işgal edilmiş birbirinden güzel tropikal cennet adalarına gönderiyoruz ve ilk önce karaya çıktığımız kumsallarda çarpışarak bütün adayı ele geçirmeye çalışıyoruz. Adaların hakimiyeti için başlattığımız savaşlarda köleleri serbest bırakarak destek alabiliyoruz. Bunun yanında adayı keşfederek bize gizemli güçler sağlayacak sırları ortaya çıkarabiliyoruz ve düşmanımızın karşısında avantaj elde edebiliyoruz. Clash of Clans oyununu oynayanlar bu oyunda fazla zorlanmadan çabuk adapte olabilirler. Ayrıca oyun gerçekten çok harika.

Boom Beach çoklu oyuncu desteğiyle oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Oyunda bizim gibi oyunu oynayan binlerce oyuncuyla savaşarak üslerini istila edebiliyoruz ve eğlenceyi katlayabiliyoruz.

Boom Beach güzel grafikleri, mizahi yapısı, eğlenceli oynanışı ve diğer oyuncularla savaşabilmemize imkan vermesiyle bizlere kaliteli bir içerik sunuyor.

Boom Beach Strateji Oyunu Android

Boom Beach Strateji Oyunu AndroidGüvenli Dosya

[46,32 Mb] (İndirme: 364)
Boom-Beach.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları
Gösterim: 4 290
 
Ekleyen Engin 15-12-2014, 00:51
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.