Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Google Drive İndir
Google Drive İndir

Google Drive İndir


Google Drive

Google Drive Android ile, tek bir yerde tüm dosyalarınızı saklayabilirsiniz, böylece onlara rahatlıkla erişebilirsiniz her yerden ve başkalarıyla paylaşabilme imkanınız olur. Bu güzel ve işinizi kolaylaştıracak uygulama ile depolanan fotoğraf, belge, video ve diğer dosyalara erişmek için Google Drive apk uygulamasını mobil cihazınıza kurmanız yeterli olacaktır.

Android cihazlarınıza direk Google Drive üzerinden dosya yükleme yapabilirsiniz. Kişiler ile bütün dosya formatlarını paylaşabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmasa bile görüntüleme yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun dosyalarınızı yönetme kabiliyetine sahip olacaksınız.

Tablolar, yorum ve zengin metin biçimlendirme desteği ile Google belge oluşturma ve düzenleme yapabilir, metin biçimlendirme, birden fazla yaprak ve sıralama desteği ile Google e-tablolar oluşturma ve düzenleme, Google belgeleri düzenler ve elektronik tablolar olarak sizlere sunar. Tam animasyonlar ve konuşmacı notları ile Google görünümü sunumlar, PDFlerinizi, Office belgeleri ve daha birçok kolaylığı sizlere sunar.

Google Drive İndir

Güvenli Dosya

[24,49 Mb] (İndirme: 31)
Google-Drive.apk


Reyting:

Kategori: Verimlilik
Gösterim: 2 268
 
Ekleyen Engin 24-07-2018, 20:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.