Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Telefondan Canlı TV izle
Telefondan Canlı TV izle

Telefondan Canlı TV izle


Mobil Cihazdan Canlı TV İzle

Yeni ve geliştirilmiş arayüzüyle Cepte TV karşınızda. İnternet hızınıza göre kanalların kalitesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Cep Telefonundan canlı olarak TV izleme uygulaması olan Cepte TV İzle, sizler için kategorilere ayrılmış kanalları karmaşaya gerek kalmadan bularak rahatça izleyebilirsiniz. Ayrıca tek tıklama ile favorilerinize ekleyebilir daha sonra yine bir tıklama ile hızlı bir şekilde bu kanala ulaşabilirsiniz.

Programı Kullanmadan önce videoyu izlemeniz ve uygulamamızda bulunan Kullanım Klavuzunu Okumanız Önerilir.

Haftada bir kaç defa kanallar kontrol edilmekte ve akşam Saat 21:00 de kanallar güncellenmektedir, Kanalları Güncelle Diyerek Son Kanal Listesini herzaman güncelleyebilirsiniz.

Uygulamamız uydu üzerinden veya internet üzerinden ücretsiz yayın yapan kanalları wifi veya 3G internet üzerinden bir arada erişmenize imkan sağlayan uygulamadır ve kotanız varsa dikkatli olmanız önerilir.

Gelen Öneriler dikkate alınarak sürekli geliştirme ve iyileştirme yapılmaya çalışılmaktadır.
Beğenmediğiniz yönleri hakaret etmeden eleştirirseniz seviniriz.

Uygulamada yer alan radyo ve Televizyon yayın ve/veya logolarından ve içeriğinden uygulama geliştiricileri sorumlu değildir ve hakları yayıncı kuruluşlarına aittir.
Geliştiriciler sadece sizlerin internet den erişebileceğiniz yayınlara uygulama aracılığı ile daha kolay erişmenize imkan sağlamaktadır.

Bu uygulamada kendi kanallarına ait canlı yayınların yayınlanmasını veya yayınlanmakta olan kanalların kaldırılmasını talep eden
kanal yöneticileri [Geliştiriciye E-posta Gönder] ile bize bildirmeleri durumunda, kendilerine elektronik ortamda bilgilendirme yapılarak gereği yerine getirilecektir.


Telefondan Canlı TV izleGüvenli Dosya

[11,84 Mb] (İndirme: 239)
Cepte-TV-izle.apk


Reyting:

Kategori: Medya ve Video
Gösterim: 6 185
 
Ekleyen Engin 13-09-2014, 17:27
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.