Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Android MHRS Mobil SGK Randevu Sistemi
Android MHRS Mobil SGK Randevu Sistemi

Android MHRS Mobil SGK Randevu Sistemi


Hiç unutmam eskiden sabahları erkenden kalkar hastaneden sıra alacağız diye yollara düşerdik. Şimdi ise cep telefonunuza kuracağınız T.C. Sağlık Bakanlığı’nın çıkardığı "MHRS Mobil" Android uygulaması ile anında randevu alabileceksiniz. “MHRS” Android uygulaması ile isterseniz yeni kayıt oluşturabiliyorsunuz. Sisteme kayıtlı iseniz size sadece TC kimlik numaranız ile şifrenizi girerek doktorunuzdan randevu almak kalıyor.

Android MHRS Mobil "hastane randevu" uygulamasının apk dosyasını aşağıdaki linkten indirip kurabilirsiniz. İsterseniz de Google Play linkinden uygulamayı Android cihazınıza direk yükleyebilirsiniz.

Geriye cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamayı tıklayarak randevu almak kalıyor. Dileğimiz İnşallah bu uygulamayı kullanmanızı gerektirecek sağlık problemlerinin olmamasını diliyor ve sağlıklı günler diliyoruz.

NOT: Hastane Randevu Merkezine ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Android MHRS Mobil SGK Randevu Sistemi Android MHRS Mobil SGK Randevu Sistemi

Güvenli Dosya

[9,63 Mb] (İndirme: 167)
Mhrs-Android-Mobil.apk


Reyting:

Kategori: Tıp
Gösterim: 3 358
 
Ekleyen Engin 6-02-2015, 20:28
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.