Kayıt ol    Kayıp şifre
Android (APK) Oyun ve Uygulamalar, Zil Sesleri gibi pek çok dosyayı anında Mobil Cihazınıza indirme sitesi...
» » Android Keçi Oyunu Goat Simulator Free APK
Android Keçi Oyunu Goat Simulator Free APK

Goat Simulator Free APK icon


Goat Simulator Free - Keçi Android Oyunu

Hayvanlar alemine giriş yapmak hiç goat simülatör free oyunundaki gibi zevkli olmamıştı. Kişiler akıllı cihazlarına indirdikleri goat simulator free oyunu ile çılgınca eğlenebilir. Oyunda yer alan keçi karakteri ile kişiler yeni yerler keşfedebilir, doğanın düzenini bozabilir veya havada uçabilirler. Yeni maceralara kucak açmak keçiler sayesinde artık daha kolay. Çünkü keçiler söz konusu olduğunda doğada sınır yoktur. Bu durum goat simulator free oyununda da açıkça görülmüştür. Kişiler yönlendirdikleri keçi karakteri ile kendilerini çeşitli maceraların içinde bulabilir.

Goat Simulatör Free Oyununun Teknik Özellikleri

Kişiler goat simulator free oyununu apk oyun indir seçeneği üzerinden ücretsiz olarak indirebilirler. Oyunun geneli ücretsizdir. Ancak kişiler geçmekte zorlandıkları bölümleri gerçek para ile satın aldıkları hileler yardımı ile kolay bir şekilde geçerek oyunda ileri seviyelere ulaşabilirler. Ancak bu oyun için gerçek para harcamak istemeyen kişiler akıllı cihazlarını uygulama almaya kapattıklarında kendi becerileri ile oyunu oynayabilir ve keçilerle güzel bir maceraya atılabilir.

Gerçek Görüntü Kalitesinde Mükemmel Bir Oyun

Hayvanlar dünyasında son zamanlarda yapılan en kaliteli ve ilgi çekici oyunlardan bir tanesi olan goat simulator free oyununda gerçek hayatla birebir karakterler kullanılmıştır. Oyundaki doğa ve keçiler 3 D grafiklerle oluşturulmuştur. Ayrıca oyunda yer alan doğa sesi ve keçi sesleri kişiyi macera esnasında farklı yerlere getirmektedir. Görüntü kalitesi ile ses kalitesinin birleştiği bu güzel oyun kısa sürede indirilip kolay bir şekilde akıllı cihazlara kurulabilir.

Goat Simulator Free APK oyun indir


Keçi Android oyun indir

Güvenli Dosya

[16,09 Mb] (İndirme: 7)
Goat-Simulator.apk


Reyting:

Kategori: Klasik Oyunlar
Gösterim: 380
 
Ekleyen Engin 6-05-2018, 14:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.